Apartman Böcekleri

Apartman ve sitelerin, çatı, bodrum, kalorifer dairesi gibi alanlarda yoğun olarak görülen apartman böcekleri, genellikle loş, nemli ve karanlık alanlarda yaşarlar. Apartman ve siteleri mesken haline getiren haşere, böcek ve kemirgenler hızla üreyip çoğalarak, apartman havalandırma boşlukları, kanalizasyon, balkon, çatı, duvar çatlakları, kapı, pencere gibi alanlardan dairelerin içine kadar girip, özellikle mutfak ve banyo gibi alanlara yuvalanırlar.

Apartmanları istila eden apartman böcekleri diye adlandırılan, hamam böceği, kalorifer böceği, bit, pire, fare, sıçan, örümcek, tahtakurusu, sinek, akrep gibi haşere, kemirgen ve böcekler, apartmanların her yerinde dolaşarak, insanların besinlerine ortak olup, hastalık mikroplarını taşır ve insan sağlığını tehlikeye sokarlar. Birçok hastalığın taşıyıcısı olan apartman böcekleri aynı zamanda apartman sakinleri üzerinde psikolojik etki oluşturmaktadır.

Yaşadığımız mekanların istenmeyen canlıları olan apartman böcekleri ile mücadele de İzmir ilaçlama şirketi olarak 1994 yılından bu yana ekonomik, kaliteli ve güvenli apartman ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Apartman böcekleri ilaçlama da kullandığımız ilaçlar ziraat mühendislerimiz kontrolünde böcek türlerine göre hazırlanan ilaçlar olup, WHO(Dünya Sağlık Örgütü) ve T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı, insan sağlığına zarar vermeyen, böcek, haşere ve kemirgenler üzerinde oldukça etkili ilaçlardır. Apartman böcekleri ilaçlama eğitimi almış, işinde deneyimli, uzman personellerimiz tarafından, apartman boşlukları, depo, bodrum, çatı, havalandırma boşlukları, daireler ve apartman bahçeleri itina ile ilaçlanır.

Müşterilerimizi, apartman böceklerinden kurtarmak, yaşam alanlarınızı daha hijyen hale getirmek için yıllardır hizmet veren İzmir ilaçlama şirketimizin çağrı merkezini 7/24 arayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evimizi ilaçlamaya nasıl hazırlamalıyız? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.