Tahtakurusu İlacı

Tahtakurusu, vücutları alttan ve üstten basık, üç çift ayak ve bir çift antenleri olan, çok ufak yapılı, kan emerek beslenen canlılardır. Ezildiğinde çok pis koku çıkartan tahtakurusu, en çok koltuk, kanepe ve yatakların dikiş aralarına gizlenir, her yumurtlamasında 200 adet yumurta bırakarak evlerimizi istila ederler. Genellikle akşamları ortaya çıkar, kendi ağırlığının 5-6 kadar kan emer. Tahtakurusu insanları uyku halindeyken ısırır, ısırdıktan sonra deride, şiddetli kaşıntı, şişme, kabarma olur. Kan yolu ile çeşitli hastalık mikroplarını bulaştırır, alerjik reaksiyonlara yol açar. Çok hızlı üreyen tahtakurusu ile kişisel mücadele yeterli olamayacağı için kesinlikle profesyonel ilaçlama şirketinden, destek alınmalıdır.

Tahtakurusu ile mücadelede ilaçlama şirketimiz size en iyi hizmeti verecektir. İlaçlama şirketimizde tahtakurusu ilacı, Ziraat Mühendisleri denetiminde hazırlanır, sağlık bakanlığı onayı ile insan sağlığına zarar vermeyen ilaçlar olarak, eğitimli personelimiz tarafından ilaçlama işlemi gerçekleştirilir.

Tahtakurusu ilacı sıvı ilaçlama yöntemi ile uygulanır. Sıvı ilaç püskürtme şeklinde yapılır, ilaç her yere nüfuz eder, ilaçlama yapılan alan da bir hafta süre ile ıslak temizlik yapılmaz.

Tahtakurusu ilacı ilaçlama şirketimiz tarafından uygulanıp  %100 garantili kesin sonuç vermektedir. Evinizdeki tahtakurularından kurtulmak için ilaçlama şirketimizi 7/24 arayabilir, ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evlerdeki Tahtakurularından Nasıl Kurtuluruz başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.